شرکت اطلاع رسان رایتل

شرکت اطلاع‌رسان رایتل یکی از شرکتهای زیرمجموعه شرکت رایتل و از شرکت‌های صددرصدی زیرمجموعه شستا و سازمان تامین اجتماعی می‌باشد.
این شرکت فعال در زمینه فناوری اطلاعات ، حوزه های ITو ICT و بوده و با کادری مجرب در صدد برآورده کردن بخشی از نیازهای جامعه در این حوزه های نوین می باشد. حوزه‌های مختلفی که شرکت اطلاع رسان رایتل در آن ورود کرده است، حوزه هایی از قبیل اینترنت اشیا ، طراحی پلتفرم های مختلف، آموزش آنلاین ارائه خدمات پیامکی، ارائه خدمات ارزش افزوده بر روی سیم کارت و انجام پروژه های مشترک طراحی و اجرای شبکه و تامین قطعات سخت افزاری ، پیمانکاری سازمانهای خصوصی و دولتی می باشد.
از دیگر نقاط قوت و بارز شرکت اطلاع رسان رایتل تبدیل شدن به مرکز نوآوری و رشد سازمان تأمین اجتماعی و شستا می باشد تا از طریق این مرکز و برگزاری استارتاپ های مختلف، شرکت های دانش بنیانی که در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و ارائه ایده های نوین فعال هستند بتوانند نیاز های صنایع و بازار را مرتفع سازند.

0
متخصص
0
مشتری خوشحال
0
موارد موفق

چرا شرکت اطلاع رسان رایتل را انتخاب کنید؟

نوآوری

نمی‌توان کسب و کار موفقی را یافت که ایده‌ی اولیه آن ناقص بوده باشد. هر پروژه‌ای از ایده شروع می‌شود و در صورت اجرای درست متضمن پیروزی خواهد بود. پس هر میزانی که بر روی ایده سرمایه‌گذاری گردد در آینده بازخواهد گشت.

سرعت

در جهان در حال تغییر امروز، برای عقب نماندن از رقبا میابیست بتوان ایده‌ها و فرآیندهای لازم را به سرعت اجرا کرد و در پاسخ به استراتژی‌های دیگر مدعیان نیز سریع واکنش نشان داد. در دنیای مدرن بدون به کارگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات چنین امری محال به نظر می‌سد.

دانش

دانش سنگ بنای هر پروسه‌ای است. در جهان لایتناهی حال حاضر، بدون شناخت ابعاد مختلف هر پدیده‌ای تصمیم اتخاذ شده ناقص خواهد بود.

تصاویر شرکت اطلاع رسان رایتل